Bir başka WordPress sitesi
Hoşgeldin Misafir, Sitemizde 56 kategori altında toplam 795 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 192 yorum yaptılar.
Anasayfa » Barbie Oyunları, Kız Oyunları »

Barbie Saç Kesimi Oyunu Oyunu

Barbie Saç Kesimi Oyunu

Barbie Saç Kesimi

Barbie Saç Kesimi Oyunu ile Barbie’nin çok önemli bir konuda yardımınıza ihtiyacı var! Saç kesiminde ne kadar yeteneklisiniz? Kuaförlük yapmak ister misiniz? Yanıtınız evetse bu oyuna bayılacaksınız! Çünkü Barbie’nin saçları sizleri bekliyor! Bu gerçekçi oyun ile Barbie’nin saçlarını keserken eğlenceli dakikalar geçirecek ve tasarımcı ruhunuzu ön plana çıkaracaksınız! Flash oyunlar dünyasının en güzel kız oyunları Türkiye’nin en büyük oyun portalı Barbie Flash Oyun ile parmaklarınızın hemen ucunda! Kız oyunları türünün oldukça hoş bir örneği olan bu oyun size harika zaman sunacak! Barbie’nin saçlarını güzelce kesin ve ona muhteşem şekiller vererek yeteneğinizi konuşturun! Ne kadar iyi saç kesiyorsunuz gösterin! Haydi bakalım Barbie’nin saçına çekil verelim! İyi oyunlar! Barbie Flash Oyun kalitesiyle en iyi kız oyunları karşınızda!

Bu oyun nasıl oynanır?

Barbie Saç Kesimi adındaki bu harika kız oyunu fare ile oynanmaktadır. Oyun ile farenizin sol tuşuna tıklayarak Barbie’nin saçlarını keserek ona şekilde verin ve güzel bir tarz yaratın! Keyifli oyunlar! En güzel oyunlar her zaman Barbie Flash Oyun ile karşınızda geliyor!

Reklam